www.hotel-ubytovani.com
Hotel Radešín Radešín - Služba na recepci je 24 hodinHotel Radešín Radešín - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Radešín Radešín -  je k dispozici připojení na internetHotel Radešín Radešín -  je k dispozici letní terasaHotel Radešín Radešín - K hotelu přísluší parkovištěHotel Radešín Radešín - disponuje restauracíHotel Radešín Radešín - disponuje vinárnouHotel Radešín Radešín -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Radešín Radešín - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Radešín Radešín - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Radešín Radešín - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel Radešín
Radešín 11, Radešín 59255
Česká Republika
Hotel-Radesin@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Radešín ubytování Radešín Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Radešín - ubytování Radešín | Vítejte

 
Hotel Radešín Radešín Balónový hotel nabízí cenově přijatelné ubytování na Českomoravské vrchovině v malé vesničce Radešín, která leží v kopcovité krajině s lesy, rybníky a pastvinami. Hotel Radešín se nachází asi 15 kilometrů od Žďáru nad Sázavou.

Ubytování
Hotel Radešín nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 73 lůžek je rozčleněna do dvou pater, přičemž pokoje v 1. patře a jeden třílůžkový pokoj ve 2. patře jsou vybaveny vanou, ostatní pokoje jsou se sprchovým koutem. Domací mazlíčci jsou vítáni. Připojení k internetu pomocí wi-fi je zdarma.

Restaurace
Hotel a restaurace jsou nekuřácké a proto ubytování ocení především rodiny s dětmi či sportovci. Stravování je poskytováno formou plné penze, polopenze. Restaurace hotelu Radešín nabízí stravování po celý den, v pracovní dny je pro Vás připraveno i hotové menu. Nabídku jídel a nápojů si můžete prohlédnout v jídelním a nápojovém lístku.V hotelu najdete i vinárnu, dva salonky pro pořádání společenských akcí.

Služby
Pro děti je k dispozici dětské hřiště, pingpongový stůl či stolní fotbálek. Pro dospělé kulečník či tenisový kurt a volejbalové hříště. Pro relaxaci příjemná masáž či let horkovzdušným balónem.

Okolí
Radešín a okolí vybízí k různým aktivitám v letním či zimním období. V létě můžete využít cykoturistiky, houbaření, koupání, blízkost westernového městečka Šiklův mlýn. V zimě pak běžecké lyžování, nebo návštěvu lyžaského areálu Nové město na Moravě.